> KDO JSME < > NAŠE PROJEKTY < > KONTAKT <
> ŘEZANÁ A TIŠTĚNÁ REKLAMA > INTERNETOVÉ STRÁNKY > POTISK TEXTILU > TISKOVINY > REKLAMNÍ PŘEDMĚTY > GRAFICKÉ PRÁCE > NAUČNÉ STEZKY > NOVOROČENKY > SVATEBNÍ OZNÁMENÍ > POZVÁNKY

GRAFICKÉ PRÁCE

Zajistíme kompletní řešení reklamy od grafického návrhu až po její realizaci v profesionální kvalitě. Naší výhodou a zároveň originalitou je možnost využítí kresby, kterou naše studio disponuje.

Návrhy logotypů

Logotyp je nezaměnitelná značka, která reprezentuje firmu nebo produkt na trhu. Jeho funkce nesmí být podceňovaná, neboť jeho celkové pojetí a kvalita zpracování v očích velkého počtu zákazníků vypovídá o úrovni produktů nebo služeb, které firma nabízí. Neměl by také příliš podléhat módním trendům, ale zachovat si univerzálnost a mírnou nadčasovost ve výtvarném pojetí. V každém případě musí přesně vyjadřovat o jaký druh produktu, místa nebo činnosti se jedná s lehce skrytou myšlenkou, která svému objeviteli uvízne hluboko v paměti.

Součástí logotypu bývá i grafický prvek, který se stává součástí vizuálního rysu reklamních materiálů firmy. Skládá se z firemní značky, která může plnit svůj účel i samostatně a doplňujícího textu, který ji přesněji definuje. Nedílnou součástí logotypu je grafický manuál.

Můžeme také vytvořit firemního maskota, popř. maskota určitého produktu nebo akce.

Další grafické práce

Ukázky naší práce

NAŠE PROJEKTY:   NETRADIČNÍ KRESLENÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  |  POZVÁNKY NA NEJRŮZNĚJŠÍ AKCE  |  PAPÍROVÁ VYSTŘIHOVACÍ DIVADLA
© 2012 | regrafika | všechna práva vyhrazena
[CNW:Counter]