> KDO JSME < > NAŠE PROJEKTY < > KONTAKT <
> ŘEZANÁ A TIŠTĚNÁ REKLAMA > INTERNETOVÉ STRÁNKY > POTISK TEXTILU > TISKOVINY > REKLAMNÍ PŘEDMĚTY > GRAFICKÉ PRÁCE > NAUČNÉ STEZKY > NOVOROČENKY > SVATEBNÍ OZNÁMENÍ > POZVÁNKY

INTERNETOVÉ STRÁNKY

Internet se stal svými téměř neomezenými možnostmi velmi účinným nástrojem. Za krátkou dobu pronikl do všech firem a většiny domácností na celém světě. Chceme-li si usnadnit cestu k zákazníkovi, měli bychom se prezentovat v první řadě na Internetu. V tomto případě je nutné dbát na fakt, že mnozí zákazníci se ve svém rozhodování nechávají ovlivnit právě kvalitou vaší internetové prezentace.

Nabízíme profesionální tvorbu internetových stránek včetně digitalizace nebo zhotovení fotografií, jejich umístění na server, registraci ve vyhledávačích, popř. i pomoc s registrací domény. U stránek, kde je třeba provádět často aktualizaci, nabízíme redakční systém, kde si uživatel snadno a rychle aktualizuje texty sám přímo z prohlížeče. Samozřejmostí je v tomto případě i zaškolení administrátora.

Kromě samotné tvorby internetových stránek nabízíme redesign vašich stávajících stránek, tvorbu reklamních bannerů a samozřejmě i aktualizaci stránek.

NAŠE PROJEKTY:   NETRADIČNÍ KRESLENÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  |  POZVÁNKY NA NEJRŮZNĚJŠÍ AKCE  |  PAPÍROVÁ VYSTŘIHOVACÍ DIVADLA
© 2012 | regrafika | všechna práva vyhrazena
[CNW:Counter]