> KDO JSME < > NAŠE PROJEKTY < > KONTAKT <
> ŘEZANÁ A TIŠTĚNÁ REKLAMA > INTERNETOVÉ STRÁNKY > POTISK TEXTILU > TISKOVINY > REKLAMNÍ PŘEDMĚTY > GRAFICKÉ PRÁCE > NAUČNÉ STEZKY > NOVOROČENKY > SVATEBNÍ OZNÁMENÍ > POZVÁNKY

MATURITNÍ TRIČKA

Pro všechny skupiny dětí, žáků a studentů nabízíme realizaci společných triček. Pro tyto účely upřednostňujeme osobní schůzku, neboť se domníváme, že se v každé třídě objeví tvořivý jedinec, který zná výborně svoji třídu a dokáže vystihnout motiv na kolektivní trička nejpřesněji. Osobní jednání usnadní práci jak zmiňovanému tvořivému jedinci, v případě, že není výtvarně zcela zdatný, nebo nám, pokud budeme motiv navrhovat i námětově.

Osvědčilo se nám, že každý kolektiv chce mít originální a vlastní potisk, který přesně vystihuje jejich mnohaleté soužití, proto vám nebudeme zbytečně nabízet otřepané hlášky a ještě proflákunutější kýčovité obrázky.

Nabízíme jak univerzální, tak i dámský střih triček s krátkým i dlouhým rukávem. Velikosti, rozličné střihy i výstřihy si nejlépe vyberete z našich katalogů.

ŠERPY A STUŽKY

Stejně jako u absolventských triček platí u šerp a stužek slogan: "Pryč s všedností a tuctovostí!" Pravdou je, že na šerpách a stužkách není mnoho prostoru pro kreativní pojetí, ale poperme se společně s tím zdánlivě zapeklitým úkolem a vytvořme opět originální a stylově jednotně laděné komplety.

Tip: Stužky a šerpy nejlépe vyberete z široké nabídky v nejbližší galanterii a zvolený originální potisk zajistíme my.

Ukázky naší práce

NAŠE PROJEKTY:   NETRADIČNÍ KRESLENÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  |  POZVÁNKY NA NEJRŮZNĚJŠÍ AKCE  |  PAPÍROVÁ VYSTŘIHOVACÍ DIVADLA
© 2012 | regrafika | všechna práva vyhrazena
[CNW:Counter]