> KDO JSME < > NAŠE PROJEKTY < > KONTAKT <
> ŘEZANÁ A TIŠTĚNÁ REKLAMA > INTERNETOVÉ STRÁNKY > POTISK TEXTILU > TISKOVINY > REKLAMNÍ PŘEDMĚTY > GRAFICKÉ PRÁCE > NAUČNÉ STEZKY > NOVOROČENKY > SVATEBNÍ OZNÁMENÍ > POZVÁNKY

REDAKČNÍ SYSTÉM MaRS

Redakční systém MaRS je určen pro internetové prezentace středního až velkého rozsahu, lze jej však použít i na malé prezentace obsahující jen několik stránek. Slouží ke správě obsahu prezentace přímo v internetovém prohlížeči. Administrace je integrovaná přímo ve stránkách, je pouze barevně odlišená, čímž je přehlednější. Je tak snadná a intuitivní, že ji zvládne i laický uživatel.

Celý systém je zcela nezávislý na designu prezentace, proto může mít prezentace jakýkoli design a ten je možné kdykoli změnit.

K systému lze připojit celou řadu modulů, lze zhotovit i moduly podle potřeb zákazníka. Moduly lze do systému přidávat i dodatečně.

Systém je plně kompatibilní s běžnými internetovými prohlížeči (IE, Mozilla, Opera...).

Základní modul

Pro editaci textů stránek slouží WYSIWYG editor - prostředí podobné jako v běžných textových editorech pro snadné formátování textů, vkládání obrázků, tabulek apod.

Moduly

Aktuality

Odkazy

Kniha návštěv

Soubory ke stažení

Obrázková galerie

Anketní systém

Kalendář akcí

Fulltextový vyhledávací modul

Dále je možné vytvořit jakýkoli modul dle potřeb zákazníka.

NAŠE PROJEKTY:   NETRADIČNÍ KRESLENÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  |  POZVÁNKY NA NEJRŮZNĚJŠÍ AKCE  |  PAPÍROVÁ VYSTŘIHOVACÍ DIVADLA
© 2012 | regrafika | všechna práva vyhrazena
[CNW:Counter]