> KDO JSME < > NAŠE PROJEKTY < > KONTAKT <
> ŘEZANÁ A TIŠTĚNÁ REKLAMA > INTERNETOVÉ STRÁNKY > POTISK TEXTILU > TISKOVINY > REKLAMNÍ PŘEDMĚTY > GRAFICKÉ PRÁCE > NAUČNÉ STEZKY > NOVOROČENKY > SVATEBNÍ OZNÁMENÍ > POZVÁNKY

ŘEZANÁ A TIŠTĚNÁ REKLAMA

S řezanou a tištěnou reklamou se dnes setkáte téměř všude. Na dopravních prostředcích, výkladních skříních, budovách, v obchodních centrech, na výstavách a veletrzích, na stadionech apod. Slouží nejen na podporu prodeje, ale také pro orientaci v džungli každodenního života. Prostřednictvím řezané nebo tištěné grafiky označujeme podle zákona vaše provozovny, ukazujeme směr vašim krokům na chodbách úřadů i na turistických cestách a ovlivňujeme vaše rozhodnutí v obchodech i volebních místnostech.

Texty a grafické motivy jsou vyřezány buď prostřednictvím řezacího plotru z jednobarevných samolepících fólií nebo vytištěny na tiskovém plotru na samolepící fólii, plachtu, papír, nebo lze tisknout přímo na PVC desku. Samolepící fólii lze aplikovat na různé materiály s hladkým povrchem. Řezanou i tištěnou grafiku lze libovolně kombinovat. Je použitelná pro malosériové i velkosériové zakázky.

Řezaná reklama

Pro řezanou reklamu máme k dispozici širokou barevnou škálu samolepících fólií s lesklým i matným povrchem a celou řadu speciálních fólií (reflexní fólie, průsvitné fólie pro světelnou reklamu, fólie s chromovým efektem, fluorescentní fólie, fólie s holografickým třpytem, fólie s efektem pískovaného skla...). Životnost fólií je 3 až 8 let v závislosti na použité fólii a vlivech, kterým jsou vystaveny.

Tištěná reklama

Pro tištěnou reklamu nabízíme samolepící fólie s různou životností, určené pro rovné i nerovné povrchy (prolisy na autech apod.) a také některé speciální fólie (např. děrovaná fólie pro polep zadních skel automobilů, translucentní fólie pro světelnou reklamu apod.). Potištěnou fólii lze opatřit ochrannou laminací, která chrání potisk před mechanickým poškozením a zabraňuje blednutí potisku vlivem UV záření.

Reklamní bannery

Pro výrobu reklamních bannerů se používá plachtovina různých gramáží (z podobného materiálu se výrábí autoplachty). Reklamní bannery jsou vhodné pro krátkodobé opakované reklamní kampaně, akce, veletrhy apod. Výhodami reklamních bannerů je jejich skladnost, nenáročná instalace a nižší cena.

Použití řezané a tištěné reklamy:

Dodáváme i některé reklamní nosiče, jako jsou plastové, hliníkové a plechové desky, rámy k plastovým deskám (pro použití v interiérech), plastové chodníkové poutače apod.

Ukázky naší práce

NAŠE PROJEKTY:   NETRADIČNÍ KRESLENÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  |  POZVÁNKY NA NEJRŮZNĚJŠÍ AKCE  |  PAPÍROVÁ VYSTŘIHOVACÍ DIVADLA
© 2012 | regrafika | všechna práva vyhrazena
[CNW:Counter]